Пошук

Про нас

Компанія "ТАН" - лідер ринку України та Східної Європи у сфері виробництва обладнання для видобутку та переробки рослинних олій.

Наша історія

Про компанію

Компанія «ТАН» спеціалізується на виробництві обладнання для олійно-жирової промисловості.

Компанія «ТАН» була заснована в 1994 році і вже понад 25 років випускає високоякісне та надійне обладнання та комплексні технологічні лінії для видобутку, екстракції та подальшої переробки рослинних олій.

За цей час спільно з партнерами компанія «ТАН» побудувала десятки нових заводів та реалізували сотні проектів з модернізації та реконструкції вже діючих підприємств на території України, Польщі, Німеччини, Узбекистану, Казахстану, Латвії, Литви, Ірану та інших країн Європи та Азії.

На сьогоднішній день на нашому заводі, який розташований у місті Чернігів, Україна, працює понад 300 осіб, ми маємо 20 000 квадратних метрів виробничих площ, які складаються з 2 цехів механічної обробки, 3 складальних цехів, цеху термічної обробки металу, цеху з виготовлення фільтрувальних пластин. Всі цехи обладнані необхідним обладнанням для виробництва високоякісного та надійного обладнання.

Емкостное оборудование для маслоцеха
Компанія "ТАН"

Компанія сьогодні

В даний час компанія «ТАН» виробляє понад 100 видів різного обладнання практично для всіх процесів видобутку, екстракції та переробки рослинних олій.

Вам необхідні професіонали для втілення Ваших ідей?

300
Реалізованих проектів
200
задоволених клієнтів
15
країн світу
25
років на ринку

З 2015 року на підприємстві впроваджено європейську систему менеджменту якості ISO 9001:2015, а з 2017 року було сертифіковано виробництво, і все обладнання нашого виробництва має сертифікат відповідності СЄ.

Компанія «ТАН» – це поєднання сучасних технологій та перспективних рішень, надійне та якісне обладнання, багаторічний досвід роботи та довіра постійних клієнтів у багатьох країнах світу. Ми гарантуємо своїм клієнтам успіх та процвітання завдяки стабільній роботі обладнання, виготовленого на нашому заводі. 

ТОВ «ТАН» – Ваш надійний партнер у виробництві та постачанні обладнання. 

ТОВ «ТАН» – це завжди вигідні умови, персональний підхід та гарантія якості.

Наші партнери

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

    This site is registered on wpml.org as a development site.