Пошук

Шеф-монтаж та пусконалагоджувальні роботи обладнання та технологічних ліній

Шеф-монтаж та пусконалагоджувальні роботи обладнання та технологічних ліній

Монтаж технологічних ліній на об’єкті — особлива процедура, яка потребує комплексного підходу, що ґрунтується на виконанні великого спектра робіт, що дозволяють забезпечити безперебійну та правильну роботу систем. Компанія «ТАН» надає послуги шеф-монтажу та налаштувань обладнання татехнологічних ліній для виробництва та переробки соняшникової та інших олій. Правильний монтаж та налаштування параметрів забезпечують безпроблемну подальшу експлуатацію, тому наші фахівці контролюють ці процеси у цеху замовника.

Шеф-монтаж та пусконалагоджувальні роботи обладнання та технологічних ліній

Ми працюємо за принципом «від ідеї до результату», тому окрім продажу пропонуємо клієнтам комплексний сервіс для запуску виробництва олії. Обов’язковою умовою правильної роботи обладнання є його належний монтаж та налаштування. Наші фахівці надають детальні інструкції та повністю контролюють монтаж технологічних ліній та окремих одиниць обладнання на об’єкті клієнта. В компанії «ТАН» також можна замовити ремонт та обслуговування обладнання з виробництва соняшникової та іншої олії.

Що передбачає комплекс шеф-монтажу та пусконалагоджувальних робіт

Комплекс послуг шеф-монтажу та пусконалагодження включає:

  • присутність нашого спеціаліста певний час при проведенні монтажуобладнання представниками клієнта;
  • організацію та контроль монтажу;
  • пусконалагоджувальні роботи, налаштування параметрів роботи обладнання.

Також можливий монтаж комплекту приладів автоматизації, що входить до складу технологічної лінії. Наші спеціалісти забезпечать правильність монтажу, відповідність технологічній схемі та збереження приладів з високою ціною.

Для забезпечення правильної експлуатації наші спеціалісти також проводять початкове навчання персоналу клієнта. Ця послуга входить у ціну обладнання.

Наші спеціалісти виконують шеф-монтаж та пусконалагодження на об’єктах в Україні та за її межами.

Переваги співпраці з компанією «ТАН»

ТОВ «ТАН» — виробник обладнання для олійної промисловості з великим досвідом. Наші лінії працюють на підприємствах не лише в Україні, а й в Німеччині, Польщі та багатьох інших країнах. Ми пропонуємо комплексний сервіс, тому шеф-монтаж та пусконалагодження займає важливе місце у переліку нашихпослуг. Ми також виконуємо гарантійне та постгарантійне обслуговування, ремонт обладнання. Ми знаходимо оптимальні рішення для кожного клієнта.

Бажаєте отримати більше інформації про наші послуги?

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

    This site is registered on wpml.org as a development site.