Теплообмінні апарати

Компанія «ТАН» виробляє великий асортимент теплообмінних апаратів, таких як теплообмінники, конденсатори, дистилятори.

Галерея зображень

Опис обладнання

Компанія «ТАН» виробляє великий асортимент теплообмінних апаратів, таких як теплообмінники, конденсатори, дистилятори.

Принцип дії

Теплообмінник є вертикальним циліндричним апаратом з трубчастим змійовиком всередині (типу «кожухотрубний» або «труба-в-трубі»), призначенням якого є нагрівання або охолодження продукту в циклах переробки олії.

Зокрема, на процесі вінтеризації в процесі руху олії в змійовику, вона нагрівається від 6°С до 15° задля поліпшення продуктивності подальшої фільтрації.

Теплообмінники виробництва компанії «ТАН» можуть комплектуватися як системою циркуляції теплоносія, так і електричним нагрівальним елементом.

Конденсатори нашого виробництва також кожухотрубного типу.

Призначення таких апаратів – конденсація пари. За конструкцією конденсатор кожухотрубний – це вертикальний або горизонтальний теплообмінний апарат, обладнаний трубними решітками. До міжтрубного простору конденсатора надходить пароповітряна суміш, де пара конденсується і виходить через штуцери. На процесі екстракції такі апарати використовуються для конденсації парів розчинника. Вода, що подається в трубний простір, в даному випадку слугує рідиною для охолодження.

Дистилятори застосовуються в екстракційних цехах для випарювання розчинника з місцели, а також у лініях дистиляції жирних кислот для відокремлення безпосередньо жирних кислот від гудрону.

Дистилятор для дистиляції жирних кислот являє собою вертикальну посудину, всередині якої розміщені розподільний пристрій, регулярна насадка з тонколистового матеріалу та пристрій подачі барботажної водяної пари.

Дистилятор для випарювання розчинника з місцели є кожухотрубним теплообмінним апаратом, у трубному просторі якого знаходиться місцела (суміш розчинника з маслом), а в міжтрубному просторі – насичена пара під тиском.

 

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

    This site is registered on wpml.org as a development site.