Пошук

Теплообмінні апарати

Компанія «ТАН» виробляє великий асортимент теплообмінних апаратів, таких як теплообмінники, конденсатори, дистилятори.

Галерея зображень

На заводах, що виробляють та переробляють рослинні олії, використовується велика кількість технологічного обладнання, серед якого окрему нішу займають теплообмінні апарати. У каталозі компанії «ТАН» представлений великий асортимент різного типу теплообмінних апаратів, ціну та наявність яких, ви можете дізнатися, зв’язавшись з нами за номерами телефонів, вказаними у шапці сайту або надіславши нам запит через форму зворотнього зв’язку.

Виробництво теплообмінників – це спеціалізований процес, який спрямований на створення обладнання, призначеного для нагрівання або охолодження олії в рамках різних виробничих процесів.

Під теплообмінними апаратами розуміють пристрій, призначений для передачі тепла від одного теплоносія до іншого. Теплоносій з вищою температурою віддає тепло середовищу з нижчою температурою шляхом нагрівання теплообмінної поверхні.

Теплообмінні апарати відрізняються залежно від:

  • типу теплообмінної поверхні: кожухотрубні (теплообмінна поверхня представлена трубками), пластинчасті (теплообмінна поверхня представлена пластинами), контактні (теплообмінна поверхня відсутня, а теплоносії контактують між собою безпосередньо);
  • функціоналу апарату: теплообмінники (охолоджувачі, підігрівачі), конденсатори, дистилятори тощо;
  • просторової орієнтації: горизонтальні, вертикальні;
  • видом та наявністю теплоносія: теплоносій представлений рідинним або газоподібним середовищем, або теплоносій відсутній і замість нього використовується нагрівальний елемент.

Теплообмінники-маслоохолоджувачі забезпечують ефективний контроль температури, що важливо для якісної обробки сировини та ефективного виробництва олії.

Компанія «ТАН» є виробником таких типів теплообмінного обладнання:

– теплообмінники;

– конденсатори;

– дистилятори;

Теплообмінник нашого виробництва є вертикальним циліндричним теплообмінним апаратом з трубчастим змійовиком усередині (типу «кожухотрубний» або «труба-в-трубі»). Призначенням таких теплообмінників є нагрівання продукту (підігрівачі) або охолодження продукту (охолоджувачі) у циклах перероблювання олії.

Зокрема, на процесі вінтеризації в процесі руху масла в трубках змійовика, воно нагрівається від 6 °З до 15°C. Робиться це з метою покращення продуктивності подальшої фільтрації та видалення воскоподібних речовин.

Теплообмінники виробництва компанії «ТАН» можуть комплектуватися як системою циркуляції теплоносія, так і електричним нагрівальним елементом.

При виготовленні комплексних технологічних ліній або маслопереробних заводів ми також використовуємо пластинчасті теплообмінники європейського виробництва, в яких теплообмін відбувається на плоских або гофрованих пластинах.

Конденсатори нашого виробництва також кожухотрубного типу. Основне призначення таких апаратів – конденсація вологи з повітряно-водяної суміші. За конструкцією конденсатор кожухотрубний – це вертикальний або горизонтальний теплообмінний апарат, обладнаний трубними ґратами. У трубки подається холодний теплоносій (вода або олія), а в міжтрубний простір конденсатора надходить пароповітряна суміш, де пара конденсується і виходить через штуцери.

Наприклад, на процесі екстракції дані апарати використовуються для конденсації парів розчинника, які надходять з тостера, для зменшення його втрат та подальшого повторного використання. В такому випадку вода, яка подається в трубний простір, виступає як рідина, що охолоджує.

Дистилятори – це теплообмінні апарати, які використовуються для випаровування рідини. Зокрема, дистилятори, які виробляє компанія «ТАН», використовуються в екстракційних цехах на ділянках дистиляції для випарювання розчинника з місцели, а також у лініях дистиляції жирних кислот для відокремлення безпосередньо жирних кислот від гудрону.

Дистилятор для дистиляції жирних кислот являє собою вертикальну посудину, всередині якої розміщені розподільний пристрій, регулярна насадка з тонколистового матеріалу та пристрій подачі барботажної водяної пари.

Дистилятор для випарювання розчинника з місцели є кожухотрубним теплообмінним апаратом, у трубному просторі якого в умовах вакууму знаходиться місцела (суміш розчинника з маслом), а в міжтрубному просторі – насичена пара під тиском. Місцела в трубках закипає і пари розчинника видаляються на конденсацію, у той час, як місцела передається на подальше перероблювання для повного видалення слідів розчинника.

Щоб отримати більш докладну інформацію про характеристики, ціну, наявність теплообмінних апаратів та іншого обладнання виробництва компанії «ТАН» надішліть нам запит, використовуючи форму зворотного зв’язку, або зв’яжіться з нами за телефонами, вказаними в шапці сайту. Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, у тому числі щодо того, як купити наше обладнання на території України та за її межами.

Часті питання про теплообмінні апарати
Для чого використовують теплообмінні апарати у виробництві соняшникової олії?
Теплообмінні апарати призначені для передачі тепла від одного теплоносія до іншого. Теплообмінник для виробництва олії забезпечить безперебійну та безпечну роботу всього обладнання.
Які основні характеристики теплообмінних апаратів для виробництва та переробки олії?
Основні характеристики, які мають бути у теплообмінних апаратів для виробництва соняшникової олії – це висока термічна ефективність, надійність, легкість в обслуговуванні та можливість підтримувати задану температуру олії у процесі виробництва та перероблювання.
Які матеріали використовуються для виготовлення теплообмінних апаратів для виробництва та перероблювання олії?
Теплообмінні апарати для виробництва та перероблювання олії можуть бути виготовлені з нержавіючої або вуглецевої сталі. Виробництвом теплообмінного обладнання в Україні займається ТОВ “ТАН”.
Як вибрати потрібний теплообмінний апарат для виробництва соняшникової олії?
При виборі теплообмінника для виробництва соняшникової олії в першу чергу необхідно враховувати функціонал апарату, обсяг та продуктивність виробництва, тип теплоносія, що використовується, та інші фактори. Щоб купити теплообмінний апарат із відповідними параметрами, проконсультуйтеся з нашими фахівцями.
Як проводити обслуговування та очищення теплообмінних апаратів для виробництва соняшникової олії?
Регулярне обслуговування та чищення теплообмінних апаратів для виробництва соняшникової олії дозволяють зберегти високу термічну ефективність та продовжити термін служби обладнання. Обслуговування та чищення виконуються строго відповідно до інструкцій виробника. Своєчасне теплообмінне обладнання на заводі дозволить забезпечити безперебійне виробництво соняшникової олії та високу якість продукту, що виготовляється.

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

    This site is registered on wpml.org as a development site.