Пошук

Лінія відбілювання (адсорбції) рослинних олій

Технологічним призначенням ліній відбілювання (адсорбції) рослинних олій є видалення барвників, а також певної кількості пероксидних сполук і фосфоровмісних речовин.

Опис технологічної лінії

Технологічним призначенням ліній відбілювання (адсорбції) рослинних олій є видалення барвників, а також певної кількості пероксидних сполук і фосфоровмісних речовин.

Продуктивність ліній відбілювання нашого виробництва – від 30 тонн на добу.

Принцип роботи лінії відбілювання рослинної олії

  1. Адсорбційна обробка.

Висушена рослинна олія подається через теплообмінник, де вона нагрівається до розрахункової температури, у вакуум-відбільний апарат. Для деактивації слідів мила та металу в потік олії додається розчин лимонної кислоти. У вакуум-відбільний апарат дозатором подається адсорбент. У вакуум-відбільному апараті масло інтенсивно поєднується з адсорбентом. Суспензія розпиляється у верхній частині установки і після проходу ряду перегородок, вона накопичується в нижній частині. Вакуум в апараті створюється за допомогою пароежекторного блоку.

  1. Фільтрування олії.

Після вакуум-відбільного апарату суспензія подається на процес фільтрації в один із фільтрів. Після процесу фільтрації відбілена олія подається в ємність олії для подальшої переробки, а адсорбент з домішками, що осів на фільтрувальних перегородках у вигляді осаду, сушиться парою і видаляється з фільтра.

Краплевідокремлювач допомагає відокремити пару від вологи та олії. Останні зливаються в ємність, а пара видаляється в атмосферу. У ємності вода та олія розділяються шляхом відстою. За допомогою вакууму олія перетягується у вакуум-відбільний апарат, а вода надходить у жироуловлювач.

Обладнання технологічної лінії

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

    This site is registered on wpml.org as a development site.