Пошук

Послуги

ТОВ "ТАН" має потужну конструкторську та технологічну базу, представлену інженерами-конструкторами та технологами вищої кваліфікації. Наші фахівці забезпечать розробку та проектування окремих вузлів та апаратів, повне розміщення та прив'язку обладнання до існуючих виробничих площ замовника.
Докладніше Сервіс, гарантійне та пост-гарантійне обслуговування

Сервіс, гарантійне та пост-гарантійне обслуговування

  • Architecture
  • Renovation

На все обладнання, виготовлене нашою компанією, надається тривалий гарантійний термін – 24 місяці за умови дотримання правил експлуатації. Протягом цього терміну кожен клієнт може розраховувати на швидке та своєчасне сервісне обслуговування придбаного обладнання нашими фахівцями.

Докладніше Шеф-монтаж та пусконалагоджувальні роботи обладнання та технологічних ліній

Шеф-монтаж та пусконалагоджувальні роботи обладнання та технологічних ліній

  • Architecture
  • Renovation

Наша компанія здійснює шефмонтаж обладнання і комплексних технологічних ліній, що поставляються, який включає в себе: присутність нашого спеціаліста певний час при проведенні монтажу обладнання представниками замовника, а також керівництво, контроль та організацію монтажних робіт.

Докладніше Автоматизація обладнання та комплексних ліній

Автоматизація обладнання та комплексних ліній

  • Architecture
  • Renovation

Автоматизовані системи управління технологічними процесами є невід’ємною частиною більшості сучасних підприємств. Такі системи дозволяють реалізувати різноманітні задачі, що виникають у результаті виконання технологічного процесу.

Докладніше Технологічний інжиніринг та конструкторські розробки

Технологічний інжиніринг та конструкторські розробки

  • Architecture
  • Renovation

Наші фахівці забезпечують розробку та проектування окремих вузлів та апаратів, повне розміщення та прив’язку обладнання до існуючих виробничих площ замовника.

Докладніше Комплектуючі та запасні частини

Комплектуючі та запасні частини

Наша компанія забезпечує виготовлення та постачання у найкоротші терміни величезного спектру комплектуючих та запасних частин для всього переліку обладнання нашого виробництва, а також обладнання інших виробників.

Зацікавили наші послуги?

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

    This site is registered on wpml.org as a development site.