Пошук

Вальцьові верстати

Вальцьові верстати використовуються в пресових цехах підприємств з видобутку олії і призначені для безперервного механічного подрібнення ядер насіння олійних культур (соняшника, ріпаку, сої та ін.).

Галерея зображень

Опис обладнання

Вальцьові верстати використовуються в пресових цехах підприємств з видобутку олії і призначені для безперервного механічного подрібнення ядер насіння олійних культур (соняшника, ріпаку, сої та ін.). Продукт, що отримують після вальцьових верстатів, називається «макуха» і служить напівфабрикатом у подальшому виробництві олії методом пресування.

Вальцьові верстати розраховані на безперервну цілодобову роботу з перервами лише на технічне обслуговування, профілактичні, планові та позапланові ремонтні роботи.

Всі верстати нашого виробництва комплектуються механізмом регулювання зазору між валками, що дозволяє використовувати їх для подрібнення ядер різних олійних культур з мінімальними витратами сил і часу на переналаштування.

Також усі вальцьові верстати укомплектовані металоуловлювачами.

Наша компанія виробляє вальцьові верстати двох типів – чотирьохвалкові (марка СВ-400/4) та двовалкові (марка СВ-800/2).

Принцип дії

Верстат вальцьовий марки СВ-400/4 складається з чотирьох валків, виготовлених з відбіленого чавуну, які вертикально розташовані один над одним. Валки обертаються за допомогою двох клинопасових передач. Верхніх два валки – рифлені, що полегшує захоплення матеріалу та його попереднє подрібнення. Два нижніх валки – гладкі, що забезпечує рівномірний шар матеріалу на виході з верстата. Для очищення поверхні валків від матеріалу, що них налипає, використовуються ножі-скребки.

З метою уникнення контакту валків при роботі верстата вхолосту, передбачені клинові механізми, що дозволяють встановлювати гарантовані зазори між валками.

Подача матеріалу до верстату здійснюється за допомогою живильного валка.

Верстат вальцьовий марки СВ-800/2 складається з двох валків, виготовлених із відбіленого чавуну, встановлених у підшипникових опорах на загальній рамі. Валки обертаються з різною швидкістю і приводяться у рух електроприводом. Обидва валки вальцьового верстата марки СВ-800/2 гладкі і для очищення їх поверхні від матеріалу, що налипає, використовуються ножі-скребки. Матеріал пристроєм живлення подається в зазор між валками, який регулюється і підтримується за допомогою гідросистеми.

Основні технічні характеристики верстатів вальцьових марки СВ-400/4 та СВ-800/2

Технічні характеристики СВ-400/4 СВ-800/2
Продуктивність, т/добу:
– за насінням соняшника 90-100 250-300
– за насінням ріпаку 60-70 160-180
Прохід через 1 мм комірку сита, %, не більше 60 60
Зовнішній діаметр робочих валків, мм 400-1,5 800-0,2
Кількість робочих валків, шт. 4 2
Товщина частин м’ятки, мм 0-2,0 0,25-0,4
Встановлена електрична потужність, кВт 37 (2х18,5) 114,1
Габаритні розміри, мм, не більше
– довжина 2500 3050
– ширина 1800 3700
– висота 2500 1850
Маса, кг, не більше 9800 22 000
Часті питання про вальцьові верстати
Яку продуктивність мають вальцьові верстати для насіння соняшника?
Продуктивність вальцьових верстатів для насіння соняшника може суттєво відрізнятися залежно від моделі та виробника.
Як довго триває гарантійний період на вальцьові верстати для насіння?
Гарантійний період на вальцьові верстати для насіння соняшника може також відрізнятися залежно від виробника та моделі.
Який тип соняшникового насіння може бути оброблений на вальцьових верстатах?
Вальцові верстати для насіння соняшника можуть бути використані для обробки різних типів насіння соняшника, включаючи звичайний, високоолеїновий та кондитерський сорти.
Який принцип роботи вальцьових верстатів для насіння соняшника?
Вальцові верстати для насіння соняшника здійснюють обробку насіння за допомогою валків, що обертаються, які тиснуть на насіння і відокремлюють масло. Цей процес також може допомогти у видаленні частинок оболонки насіння, що покращує якість олії.

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

    This site is registered on wpml.org as a development site.