Пошук

Сервіс, гарантійне та пост-гарантійне обслуговування

Сервіс, гарантійне та пост-гарантійне обслуговування

Компанія «ТАН» надає гарантію на все обладнання власного виробництва. Строк гарантії сягає
2-х років — протягом цього терміну наші клієнти можуть розраховувати на швидке та своєчасне обслуговування. Гарантія діє за умови дотримання правил експлуатації. Ми також надаємо послуги післягарантійного сервісу за прийнятними цінами.

Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування обладнання олійно-жирової промисловості

Кожна одиниця нашого обладнання включає гарантійне та післягарантійне обслуговування. Після закінчення терміну гарантії ми надаємо послуги з якісного та своєчасного обслуговування всьогообладнання, щоб забезпечити безперебійну роботу заводів олійної та жирової промисловості:

  • вальцевих верстатів;
  • жаровень;
  • маслопресів;
  • ліній екстракції, вінтеризації, рафінації, відбілювання та дезодорації.

Ми надаємо якісний сервіс клієнтам незалежно від того, придбали вони комплексну технологічну лінію чи окремі одиниці обладнання.

Переваги співпраці з компанією «ТАН»

Ми виробляємо обладнання для олійно-жирової промисловості з 1994 року. ТОВ «ТАН» пропонує понад 100 видів різного устаткування практично для всіх процесів видобутку, екстракції та переробки рослинних олій, включаючи комплекснілінії рафінації-дезодорації. Наші лінії та окремі одиниці обладнання и працюють в Україні, Узбекистані, Казахстані, Польщі, Латвії, Німеччині та інших країнах. Якість нашого сервісу ґрунтується на багаторічному досвіді виробництва обладнання для виготовлення та переробки олії.

Щоб замовити послугу постгарантійного обслуговування в Україні та за її межами, зв’яжіться з нами, скориставшись формою зворотного зв’язку або зателефонувавши за номерами, що вказані у шапці сайту. Ціни обговорюються індивідуально. Гарантійне обслуговування не потрібно замовляти окремо — воно надається при купівлі будь-якого обладнання компанії «ТАН».

Бажаєте отримати більше інформації про наші послуги?

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

    This site is registered on wpml.org as a development site.