Пошук

Лінії первинного очищення рослинної олії

Опис технологічної лінії

Первинне очищення рослинних олій здійснюється за допомогою спеціального виробничого обладнання. Цей процес необхідний для якісного відділення масел від різних механічних домішок.

Технологічні лінії по первинному очищенню масла проектуються та виготовляються залежно від умов виробництва клієнта та його вимог. Можна виготовити агрегати, призначені як для постійного, так і періодичного технічного процесу.

Принцип роботи лінії первинного очищення рослинної олії

Крок 1. У ємність Е1 подається пресове масло у сирому вигляді. У ємності встановлено пристрій, що перемішує масло, щоб рівномірно намити фільтрувальний шар і уникнути закупорювання вихідного трубопроводу ємності Е1.

Перед початком процесу фільтрації необхідно підготувати фільтр.

Крок 2. За допомогою насоса Н2 масло подається до резервуару фільтра Ф3 з ємності Е1. Ступінь наповнення фільтра контролюється за допомогою спеціального оглядового ліхтаря. Коли фільтр повністю заповнений, перемикається запірна апаратура та режим роботи пристрою на намивання фільтрувального шару. Намив здійснюється за допомогою циркуляції рослинної олії за наступною схемою – ємність Е1-насос Н2-фільтр Ф3-ємність Е1. Поява чистої олії у вихідному оглядовому ліхтарі свідчить про завершення намивання шару. У такому випадку запірна арматура перемикається в режим фільтрації (процес фільтрації в ємність для відфільтрованої олії).

Коли в процесі фільтрації досягнуто гранично допустимого рівня тиску або продуктивність падає – фільтр переводять у режим зливу. Невідфільтрована олія, що залишилася, зливається в ємність Е1.

Крок 3. Після зливу фільтра проводиться сушіння повітрям. Тепле повітря створюється повітродувкою і подається у фільтр. Повітря виходить із фільтра, проходячи крізь фільтрувальний шар. Залишки олії з шару разом із повітрям потрапляють у краплевідокремлювач Л4, де відбувається розподіл олії (повертається в ємність Е1) та повітря. Таким чином, видаляється олія, а фільтрований осад стає сипким.

Крок 4. За допомогою вібратора фільтрувальний осад струшується з сіток та стінок фільтра. Потрібно просто увімкнути пневматичний вібратор, відкривши донний клапан. Таким чином, фільтр Ф3 знову стає готовим до використання.

Схема лінії первинного очищення рослинної олії

Лінії первинного очищення рослинної олії

Обладнання технологічної лінії

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

    This site is registered on wpml.org as a development site.