Пошук

Поліцейські фільтри для олії

Опис обладнання

Призначення фільтрів поліцейських – уловлювати невеликі тверді частинки (фільтрувального порошку, осипу, іржі, окалини тощо), що потрапляють у рідини (олія, сиропи, пиво, соки та інше) у процесі очищення на інших фільтрованих апаратах. Інакше кажучи, вони виконують запобіжну («поліцейську») функцію.

Принцип дії

Фільтр поліцейський є циліндричною посудиною з фільтрувальним полотном у формі мішка і знімною кришкою.

Компанія «ТАН» виробляє поліцейські фільтри у двох модифікаціях – з вуглецевої сталі та з нержавіючої сталі. Незалежно від матеріалу виготовлення фільтра, процес фільтрації відбувається однаково – через шар нетканого голкопробивного або термоскріпленого полотна з селективністю 5-25мкм.

Основні технічні характеристики фільтрів поліцейських виробництва ТОВ "ТАН"

Технічна характеристика ФПч ФПн/ж
Матеріал частин, що контактують з продуктом Вуглецева сталь Ст3кп, гума МБС (прокладка), полотно поліефірне фільтрувальне Нержавіюча сталь 12Х18Н10Т, гума МБС (прокладка), полотно поліефірне фільтрувальне
Площа фільтрації, м2 0,5
Падіння тиску на фільтрувальному елементі, МПа, не більше 0,2
Робочий тиск, МПа 0,6
Робоча температура, оС не більше 95
Робочий об’єм, м3 0,03
Маса незаповненого фільтру, кг, не більше 43 48
Часті питання про поліцейські фільтри для рослинної олії
Що таке поліцейські фільтри для виробництва рослинної олії?
Поліцейські фільтри – це спеціальне обладнання, яке використовується в процесі виробництва соняшникової олії, яке допомагає видалити дрібні тверді частинки та інші домішки з олії, запобігаючи їх попаданню в кінцевий продукт.
Як працюють поліцейські фільтри у виробництві соняшникової олії?
Поліцейські фільтри працюють наступним чином: олія проходить через фільтри та відбувається витік олії через пористий матеріал фільтра. Домішки затримуються на матеріалі фільтра, а чиста олія виходить з системи.
Для яких цілей використовують поліцейські фільтри у виробництві олії?
Поліцейські фільтри використовуються для уловлювання невеликих твердих частинок (фільтрувального порошку, осипу, іржі, окалини тощо), які потрапляють у рідини (олія, сиропи, пиво, соки та інше) в процесі очищення на інших фільтрованих апаратах. Інакше кажучи, вони виконують запобіжну («поліцейську») функцію.
Як підбираються поліцейські фільтри для виробництва олії?
Підбір поліцейських фільтрів відбувається з обсягу виробництва олії, типу сировини та інших характеристик виробничого процесу.
Які переваги мають поліцейські фільтри під час виробництва соняшникової олії?
Поліцейські фільтри дозволяють підвищити якість та безпеку кінцевої продукції, мінімізувати витрати на виробництво та обслуговування, а також збільшити термін служби обладнання.

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

    This site is registered on wpml.org as a development site.