Пошук

Ємнісне обладнання для маслоцеху

Галерея зображень

Ємнісне обладнання — промислові установки, призначені для зберігання, охолодження, нагрівання та виконання інших технологічних операцій при виробництві та перероблюванні олії. Його включають до складу ліній рафінації та дезодорації, сушіння фосфатидів, нейтралізації та гідратації та ліній очищення олій. В Україні технологічне ємнісне обладнання на замовлення виготовляє компанія «ТАН». Щоб придбати місткості або дізнатися їхню попередню ціну, зателефонуйте за номерами в шапці сайту або надішліть запит електронною поштою

Категорії ємнісного обладнання від виробника «ТАН»

Компанія «ТАН» працює в Україні понад 25 років. За цей час ми наростили виробничі потужності, які дають змогу виготовляти високоякісне ємнісне обладнання. Виробник ємнісного обладнання приймає замовлення на виробництво резервуарів та місткостей з нержавіючої або вуглецевої сталі, у тому числі великогабаритних — діаметром до 4,5 м.

У каталозі заводу ємнісного та резервуарного обладнання, а також технологічних ліній для видобутку та перероблювання олії «ТАН» представлено асортимент стандартних місткостей об’ємом від 100 л до 65 куб. м, які умовно можна розподілити на такі категорії:

 • місткості зі змійовиками, які призначені для максимального теплообміну між двома середовищами;
 • двостінні місткості, стінки яких виготовляють із подвійної сталевої обичайки;
 • місткості з паровою сорочкою для підігріву сировини;
 • місткості з пристроями, що перемішують, які обладнуються мотор-редукторами європейського виробництва;
 • місткості, призначені для роботи в умовах вакууму;
 • резервуари для тривалого зберігання олії або інших рідин.

Завод ємнісного та резервуарного обладнання, технологічних ліній для видобутку та перероблювання олії «ТАН» має у своєму розпорядженні конструкторське бюро та матеріально-технічну базу, яка дозволяє проєктувати, виготовляти та встановлювати резервуари та місткості, шнекові маслопреси та інші апарати з урахуванням побажань замовника та специфіки діяльності його заводу.

Опис ємнісного обладнання від виробника «ТАН»

Корпуси місткостей складаються з листового металу з вуглецевої або нержавіючої сталі залежно від призначення та застосування. В їх комплектацію входять відкидні кришки, люки та опори, а також штуцери, фланці та патрубки для підключення додаткового обладнання, спорожнення місткості, подачі теплоносія або холодоагенту.

При проєктуванні ємнісного обладнання на замовлення

 • призначення (збірники, накопичувачі, відстійники, роздільники тощо);
 • матеріали (нержавіюча або вуглецева сталь);
 • товщина стінок та наявність парової сорочки (обігрівані та необігрівальні);
 • керування електрообладнанням та арматурою (ручне, автоматичне, напівавтоматичне);
 • робочий тиск (під налив, вакуум).

Залежно від осьового положення ємнісне обладнання буває вертикальним або горизонтальним. У першому випадку воно являє собою циліндричний посуд з плоским, конічним або циліндричним дном, встановлений на ніжки або з кріпленням для монтажу на підлозі або перекриттях. Горизонтальні місткості виготовляються у вигляді циліндричної або прямокутної судини. Їх встановлюють на ніжки чи раму.

Характеристики та експлуатаційні умови обладнання

При виробництві ємнісного обладнання використовують нержавіючу або вуглецеву сталь. Складові деталі з’єднуються за допомогою напівавтоматичного, автоматичного або дугового зварювання. Внаслідок такої конструкції апарати ефективно справляються з роботою за умов високого тиску.

Переваги ємнісного обладнання від виробника “ТАН”:

 • стійкість до агресивного впливу зовнішнього та внутрішнього середовища;
 • висока міцність;
 • великий термін служби;
 • невибагливість в обслуговуванні та дезінфекції.

Ємнісне обладнання — лише складова частина виробничих ліній для отримання та перероблювання олії. У них також входить велика кількість іншого обладнання, яке виконує свої технологічні операції у складі комплексних ліній. Купити окремі елементи обладнання, як, наприклад жаровні, екстрактори, еспандери та ін., або ж спроєктувати комплексну лінію від ідеї до результату допоможе компанія “ТАН”. Щоб вивчити каталог виробника ємнісного обладнання або дізнатися ціну обслуговування, зателефонуйте за номерами в шапці сайту або скористайтесь формою зворотного зв’язку.

Часті питання про ємнісне обладнання для маслоцеху
Яке ємнісне обладнання використовується в маслоцеху?
В маслоцеху використовується різноманітне ємнісне обладнання з нержавіючої сталі, вуглецевої сталі та інших матеріалів, включаючи резервуари для зберігання сировини та готової продукції, змішувачі, реактори, обладнання для фільтрації олії та інше. Вибрати ємнісне обладнання в каталозі ви можете самостійно або за допомогою наших фахівців.
Які матеріали застосовуються для виготовлення ємнісного обладнання для олійного цеху?
Ємнісне обладнання для маслоцеху може бути виготовлено з різних матеріалів, включаючи нержавіючу та вуглецеву сталь, і т.д. Вибір матеріалу залежить від конкретних вимог щодо експлуатаційних характеристик та цілей використання. Ємнісне обладнання з нержавіючої сталі є довговічним і найбільш зручним в обслуговуванні. Замовити ємності з нержавіючої сталі можна у компанії «ТАН».
Як вибрати відповідне ємнісне обладнання для маслоцеху?
Вибір відповідного ємнісного обладнання для маслоцеху залежить від декількох факторів, таких як обсяг виробництва, тип продукції, експлуатаційні умови, доступність обслуговування і ремонту, вартість тощо. В Україні ємнісне обладнання виготовляє компанія «ТАН». Наші фахівці готові дати консультацію щодо підбору техніки з найбільш відповідними характеристиками.
Як проводити обслуговування та ремонт ємнісного обладнання для маслоцеху?
Обслуговування та ремонт ємнісного обладнання для маслоцеху включає проведення профілактичних робіт, очищення та дезінфекцію, заміну зламаних деталей, змащення механізмів та ін. Це дозволяє збільшити термін служби обладнання та підвищити якість продукції, що виробляється. В Україні ємнісне обладнання обслуговують фахівці компанії «ТАН».
Які переваги має використання ємнісного обладнання для олійного цеху?
Використання ємнісного обладнання дозволяє підвищити ефективність та якість виробництва, скоротити витрати на перероблювання сировини та транспортування готової продукції, а також зменшити ризик контамінації продукції та забезпечити її безпеку. Таким чином, ціни на ємнісне обладнання досить швидко виправдовують себе в процесі його експлуатації.

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

  This site is registered on wpml.org as a development site.