Пошук

Лінія дезодорації олії

Лінії дезодорації використовуються для очищення олії від одорантів – речовин, що впливають на смак та запах продукту.

Опис технологічної лінії 

Технологічні лінії дезодорації використовуються для очищення олії після рафінації. В результаті з продукту видаляються одоранти – речовини, що впливають на смак та запах олії. Також ми виробляємо лінії для видалення інших домішок із олії. Наприклад, для видалення барвників, перекисних сполук і фосфоровмісних речовин у нас можна купити лінію відбілювання (адсорбційної обробки).

Устаткування для дезодорації виготовляється та комплектується у двох різновидах:

  • періодичної дії;
  • для безперервного виробництва.

Наша компанія виготовляє лінії дезодорації продуктивністю від 30 до 500 тонн на добу.

У нас також можна купити лінії первинного очищення соняшникової олії продуктивністю від 10 тонн на добу. Ми допоможемо підібрати обладнання для конкретного виробництва за вигідною ціною.

Принцип роботи лінії дезодорації рослинних олій

На початку процесу олія з ємності, яка знаходиться під вакуумом, безперервно прокачується через теплообмінник та змійовики нижньої секції дезодоратора. У них воно нагрівається до температури 190–205 ° за рахунок охолодження вже дезодорованої олії.

Нагріта олія надходить у ємність остаточного нагріву і нагрівається до температури 230-245 °С парою високого тиску під вакуумом при барботажі гострої пари для відгону найбільш летких компонентів та інтенсифікації теплообміну. Пара високого тиску генерується в парогенераторі із замкнутим циклом.

Нагріта олія надходить у секцію тонкої плівки дезодоратора. За рахунок розвиненої поверхні масообміну, що створюється спеціальною насадкою, олія контактує з парою в тонкій плівці, що інтенсифікує видалення жирних кислот та інших небажаних компонентів, та мінімізує витрату пари.

Після секції тонкої плівки олія послідовно проходить через 2 секції витримки дезодоратора, в яких піддається впливу гострої пари, високої температури і глибокого вакууму.

Дезодорована олія в нижній секції дезодоратора при барботажі гострої пари охолоджується за рахунок нагрівання вхідної олії. З дезодоратора олія герметичним насосом прокачується через 2 теплообмінники, в яких охолоджується вхідною олією . У процесі дезодорована олія охолоджується в теплообміннику оборотною водою. Охолоджена олія прокачується через один з поліцейських фільтрів і відкачується на зберігання.

Вакуумна система представляє собою чотирьохступінчатий пароежекторний блок з 2 конденсаторами змішування. Барометрична вода збирається в барометричному колодязі, звідки прокачується через один з 2 теплообмінників, в яких охолоджується оборотною водою з градирень. Охолоджена барометрична вода знову подається в конденсатори пароежекторних блоків.

Для зменшення забруднення вакуумної системи та барометричного колодязя пара з дезодоратора надходить у скрубер, де зрошується охолодженими погонами дезодорації для конденсації жирних кислот. Жирні кислоти осідають. Зі скруберу жирні кислоти насосом прокачуються через теплообмінник, в якому охолоджуються водою. Жирні кислоти циркулюють по контуру скрубер – насос – теплообмінник – скрубер, відбувається періодичне видалення надлишків в ємність для зберігання.

У нашій компанії ви можете купити лінії дезодорації, рафінації, вінтеризації соняшникової олії. Більш детальні технологічні особливості обладнання, а також ціни та наявність можна дізнатися, зателефонувавши за номерами телефонів, які вказані у шапці сайту, або скориставшись формою зворотного зв’язку.

Обладнання технологічної лінії

Часті питання про лінії дезодорації олії
Що таке лінія дезодорації соняшникової олії?
Лінія дезодорації соняшникової олії – це виробниче обладнання, яке служить для видалення запаху та смаку з соняшникової олії шляхом дезодорації.
Як відбувається процес дезодорації соняшникової олії?
Процес дезодорації соняшникової олії здійснюється за допомогою високотемпературної обробки парою. Він дає змогу видалити з олії небажані запахи та смакові якості, які можуть вплинути на якість і смак готового продукту.
Які переваги може дати лінія дезодорації соняшникової олії?
Лінія дезодорації соняшникової олії дає змогу отримати більш чисту та нешкідливу олію, яка має поліпшені смакові якості та тривалий термін зберігання. Завдяки процесу дезодорації олія зберігає свої корисні властивості, а також стає ідеальним інгредієнтом для різних страв і кондитерських виробів.

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

    This site is registered on wpml.org as a development site.