Лінії рафінації-дезодорації рослинних олій

Лінії рафінації-дезодорації призначені для комплексної глибокої переробки рослинних олій, в результаті якої виходить продукт, повністю позбавлений кольору, смаку та запаху. Лінії рафінації-дезодорації рослинних олій виробляються нашою компанією двох варіантів: безперервної та періодичної дії. Продуктивність ліній рафінації нашого виробництва становить від 30 до 500 т/добу.

Опис технологічної лінії

Лінії рафінації-дезодорації призначені для комплексної глибокої переробки рослинних олій, в результаті якої виходить продукт, повністю позбавлений кольору, смаку та запаху.

Лінії рафінації-дезодорації рослинних олій виробляються нашою компанією у двох варіантах: безперервної та періодичної дії.

Продуктивність ліній рафінації нашого виробництва становить від 30 до 500 т/добу.

Принцип роботи лінії рафінації-дезодорації рослинних олій

Комплексні лінії рафінації-дезодорації складаються з чотирьох ділянок/ліній:

гідратації та нейтралізації, головне призначення якої полягає в очищенні олії від фосфоровмісних речовин та інших гідрофільних домішок, нейтралізації вільних жирних кислот, а також вимиванні мила з олії та утворенні соапстоку.

відбілювання (адсорбційної обробки), яка призначена для видалення барвників, а також певної кількості пероксидних сполук та фосфоровмісних речовин

вінтеризації (виморозки), технологічне призначення якої – видалення восків та воскоподібних речовин, що містяться в олії.

дезодорації, що використовується для видалення з олії одорантів – речовин, що визначають характерний смак та запах олії.

Детальніше про кожну окрему ділянку можна ознайомитись на відповідній сторінці нашого сайту.

Обладнання технологічної лінії

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

    This site is registered on wpml.org as a development site.