Пошук

Лінія рафінації-дезодорації рослинної олії

Наша компанія виробляє технологічні лінії рафінації та дезодорації олії. Комплектність, склад та потужність обладнання варіюється в залежності від технічного завдання клієнта. Комплексні лінії рафінації-дезодорації використовуються для видалення з рослинних олій після екстракції одорантів, вільних жирних кислот, фосфоровмісних речовин, перекисних сполук, а також воскоподібних і фарбуючих речовин.

Опис технологічної лінії

Лінії рафінації-дезодорації призначені для комплексної глибокої переробки олії, в результаті якої виходить повністю знеособлений продукт.

Наша компанія виробляє лінії рафінації-дезодорації рослинних олій у 2 варіантах:

  • безперервної дії;
  • періодичної дії. 

Продуктивність ліній рафінації-дезодорації нашого виробництва становить від 30 до 500 т/добу. У нас також можна купити окремо лінії гідратації та нейтралізації. Обговорити технічні деталі обладнання та дізнатися ціни можна, залишивши заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.

Обов’язковою умовою для запуску лінії в експлуатацію є безперебійне з’єднання з водопроводом і електричною мережею.

Принцип роботи лінії рафінації-дезодорації рослинних олій

Технологічні лінії рафінації-дезодорації розбиті на окремі ланки . Кожна ланка процесу потребує окремого спеціалізованого обладнання. Комплексні лінії рафінації-дезодорації складаються з 4 ланок /ліній:

  • Гідратації та нейтралізації, головне призначення яких полягає в очищенні соняшникової олії від фосфоровмісних речовин та інших гідрофільних домішок, нейтралізації вільних жирних кислот, а також вимиванні мила з олії та утворенні соапстоку. У складі лінії використовується велика кількість технологічного обладнання, зокрема ємнісне обладнання.
  • Відбілювання (адсорбційної обробки), які призначені для видалення фарбуючих речовин, а також певної кількості перекисних сполук та фосфоровмісних речовин. Видалення хлорофільних пігментів дуже важливе, оскільки вони не видаляються на жодній іншій стадії рафінування, як каротиноїдні сполуки при дезодорації. Основне обладнання лінії: вакуум-відбільні апарати, фільтри ВНП та ГНП. Останні також використовують у процесі вінтеризації.
  • Вінтеризації (виморозки), технологічне призначення яких — видалення восків та воскоподібних речовин із олії. 
  • Дезодорації, які використовуються для видалення з олії одорантів – речовин, що визначають характерний присмак та запах олії. Дезодорація здійснюється шляхом впливу на олію перегрітої пари. Перед відправкою в дезодоратор жир повинен бути ретельно відрафінований, не містити слідів мила та відбільної глини. Основне обладнання: ємності, дезодоратор для подачі гарячої пари та поліцейські фільтри.

Процес дезодорації є четвертим етапом рафінації рослинної олії, яка починається після закінчення відбілювання та виморожування. Дезодорація дуже впливає на якість рафінованої олії і вважається серцем всього методу рафінації харчової олії.

ТОВ “ТАН” пропонує купити комплексні лінії рафінації-дезодорації. Ціна залежить від комплектації лінії, технологічних характеристик обладнання та продуктивності. Комплектація та продуктивність ліній, умови постачання попередньо узгоджуються з нашими фахівцями з урахуванням потреб замовника. Детальніше про кожну окрему ділянку можна дізнатися на відповідній сторінці нашого сайту. Ми також виробляємо лінії переетерифікації жирів для очищення олії від трансізомерів.

Обладнання технологічної лінії

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

    This site is registered on wpml.org as a development site.