Пошук

Маслопрес шнековий

Один з основних видів обладнання для виробництва рослинної олії в Україні — шнекові маслопреси. Вони призначені для безперервного механічного віджиму рослинної олії з мезги насіння олійних культур (соняшника, ріпаку, макухи, сої та ін.).

Галерея зображень

Одним зі способів видобутку рослинних олій із насіння олійних культур є технологія механічного віджиму, яка дозволяє отримувати на виході олію та макуху з залишковою олійністю близько 8-10%. Серцем цієї технології є шнекові маслопреси, які вже понад 25 років виробляє компанія «ТАН». Прес для віджиму олії – це спеціалізоване обладнання, яке використовується для вилучення олії із сировинних матеріалів. У нас можна купити обладнання для виробництва соняшникової олії, ціну якої можна дізнатися, зв’язавшись з нами за вказаними номерами телефонів або скориставшись формою зворотного зв’язку.

Маслопреси шнекові

Перед тим, як купити маслопрес для соняшникової олії, слід розібратися в класифікації.

Шнековий маслопрес – технологічне обладнання, яке використовується в лініях пресування маслопереробних заводів для безперервного віджиму рослинної олії з мезги насіння олійних культур (соняшника, ріпаку, бавовни, сої та ін.)

Основною продукцією, що виробляється на маслопресі, є рослинна олія, вторинною продукцією – макуха у вигляді мушлі з залишковим вмістом олії.

Маслопреси виробництва «ТАН» можуть використовуватися як для холодного віджиму олії, так і в класичній схемі гарячого пресування, яка є найбільш поширеною і передбачає використання вологотеплової обробки матеріалу в жаровнях перед його подачею в маслопрес.

Наша компанія виробляє маслопреси шнекові холодного віджиму у двох варіантах:

– для попереднього віджиму олії (форпреси) у технології одноразового пресування з подальшою екстракцією олії розчинником із макухи;

– для остаточного віджиму олії (експелери) у технології дворазового пресування.

Опис шнекових маслопресів

Прес є конструкцією збірно-зварної станини закритим облицюванням.У станині розміщені підшипникові опори шнекового валу та вузли для кріплення завантажувального корпусу, зеєрної камери, ванни для стоку олії, жолоби для виходу макухи. Передача крутного моменту від двигуна здійснюється клинопасовою передачею, від редуктора до шнекового валу – спеціальною кулачково-дисковою муфтою.

Під час роботи маслопресу підготовлена мезга з жаровні через живильник і завантажувальний корпус подається шнековим валом в зеєрну камеру, де відбувається безпосередньо віджимання олії. Віджата олія через щілини зеєрних пластин стікає у ванну, з якої подається на подальше перероблювання на лінію первинного очищення. Віджатий матеріал (макуха) виходить через кільцевий зазор між втулкою та конусом шнекового валу.

Технічні характеристики та експлуатаційні умови обладнання

Маслопреси працюють у безперервному режимі повного механічного навантаження, тому дуже важливо, щоб всі деталі преса, що стикаються з сировиною і безпосередньо навантажуються (шнеки, вали, зеєрні планки, зеєрні камери та ін.) були зносостійкими. Для досягнення максимальної зносостійкості компанія «ТАН» проводить термообробку всіх цих деталей, що значно збільшує термін служби устаткування для виробництва олії в Україні та зменшує витрати клієнта на купівлю запчастин при тривалій експлуатації.

Купити прес для віджиму олії можна у компанії «ТАН». У комплектацію кожного малопресу входить:

  • електромотор Європейського виробництва;
  • редуктор;
  • частотний перетворювач для регулювання оборотів електродвигуна відповідно до вимог кожного індивідуального виробництва;
  • пульт керування пресом із комплектом електроустаткування.

При підборі маслопресу слід враховувати такі параметри:

– область застосування маслопресу (попереднє або остаточне віджимання);

– технологія видобутку олії (одноразовий віджим з подальшою екстракцією, класична схема дворазового віджиму);

– продуктивність по вхідній сировині;

– комплектація.

Щоб купити олійний прес холодного віджиму в Україні, зв’яжіться з нами за номерами телефону, вказаними на сайті.

Технічні характеристики 2ПШ-25 ПШ-70 ПШ-90 ПШ-300
Застосування Остаточний віджим (експелер) Попередній віджим (форпрес) Попередній віджим (форпрес) Попередній віджим (форпрес)
Продуктивність за насінням соняшника, т/добу 20-25 50-70 60-90 250-300
Залишковий вміст олії в макусі, % 8-10 18-22 17-20 18-22
Номінальна встановлена потужність електродвигуна, кВт 45 45* 45** 132***
Габаритні розміри, мм
довжина 4850 4500 4700 6100
висота 1300 1200 1300 (1920 з живильником) 1450
ширина 1690 1400 1300 1440 (2200 з живильником)
Маса, кг, не більше 7000 4800 7500 9500

* можливе встановлення живильника примусової подачі (потужність приводу 3кВт) та дозуючого живильника (потужність приводу 1,5 кВт);

** поставляється з живильником примусової подачі (потужність приводу 3кВт) та дозуючим живильником (потужність приводу 1,5кВт);

*** поставляється з живильником (потужність приводу 11 кВт).

Детальнішу інформацію про преси, їх наявність та ціну, можна отримати, зв’язавшись з нами за вказаними номерами телефонів або скориставшись формою зворотного зв’язку в розділі контактів на нашому сайті. Також у нас ви можете купити інше обладнання для виробництва олії — ціни та асортимент уточнюйте у менеджерів.

Прес 2ПШ-25

Маслопресс шнековый

Прес ПШ-70

Прес ПШ-90

Прес ПШ-300

Часті питання про маслопрес шнековий
Яка продуктивність у шнекового маслопреса для виробництва соняшникової олії?
Продуктивність шнекового маслопреса нашого виробництва становить від 25 до 300 тонн на добу залежно від моделі. Ви можете купити шнековий маслопрес тієї продуктивності, яка необхідна, щоб покрити потреби вашого підприємства.
З яких матеріалів виготовляють маслопреси
Маслопрес шнековый для виробництва соняшникової олії виготовлений із високоякісних матеріалів – вуглецевої сталі та сплавів чавуну.
Яка вартість маслопреса?
Те, за якою ціною ви зможете придбати шнековий маслопрес, залежить від моделі та продуктивності, виходячи з цих показників формується вартість.
Як зберігати соняшникову олію, вироблену на цьому маслопресі?
Соняшникову олію, вироблену на шнековому олійному пресі, слід зберігати в прохолодному місці подалі від сонця і тепла. Також рекомендується використовувати темні пляшки для зберігання олії, щоб захистити її від світла.

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

    This site is registered on wpml.org as a development site.