Пошук

Лінії вінтеризації олії

Лінії вінтеризації олії призначені для видалення воскоподібних домішок з олії.

Опис технологічної лінії

Лінії вінтеризації олії призначені для видалення воскоподібних домішок з олії. Лінії вінтеризації олії можуть поставлятися як окремими секціями (для видалення воскоподібних речовин з нерафінованої олії після процесу первинного очищення олії), так і у складі комплексних ліній рафінації-дезодорації олії.

Наша компанія розробляє та комплектує лінії вінтеризації на замовлення клієнта як безперервної, так і періодичної дії.

Принцип роботи лінії вінтеризації олії

Вінтеризація рослинної олії відбувається наступним чином:

Крок 1. Невиморожена олія надходить у кристалізатор, в який подається перлітовий порошок. У кристалізаторі олія охолоджується холодоагентом до 6°С. Процес охолодження триває щонайменше 12 годин. Протягом цього часу, при повільному перемішуванні олії, відбувається утворення, кристалізація та зростання кристалів воску. Це значно полегшує процес відокремлення кристалів воску у фільтрі.

Крок 2. З кристалізатора олія прокачується через теплообмінник, у якому нагрівається водою. Температура води у теплообміннику повинна відповідати технологічним розрахункам, щоб уникнути процесу плавлення восків. Підтримка температури здійснюється за допомогою терморегулятора. Після цього суспензія надходить у фільтр відділення кристалів воску від масла.

Крок 3. У процесі фільтрації суспензія олії з перлітовим порошком дренується через фільтрувальну перегородку. На фільтрувальних перегородках осідає тверда фаза, що містить жир, фільтрувальний порошок та воскоподібні речовини. Після вінтеризації масло надходить у спеціальну ємність для готової продукції.

Крок 4. Осад, який залишається на фільтрувальних перегородках, продується повітрям, для надання осаду сипучості. У краплевідокремлювачі олія та повітря відокремлюються один від одного. Потім олія зливається в резервуар, а повітря виводиться в атмосферу. Після цього зі стін фільтра скидається осад.

Обладнання технологічної лінії

Часті питання про лінії вінтеризації олії
Що таке лінія вінтеризації рослинної олії?
Лінія вінтеризації рослинної олії – це виробниче обладнання, яке дає змогу поліпшити якість рослинної олії шляхом видалення воскоподібних речовин.
Як відбувається процес вінтеризації рослинної олії?
Процес вінтеризації рослинної олії відбувається завдяки охолодженню олії з подальшою кристалізацією воскоподібних домішок та їх подальшим видаленням за допомогою процесу фільтрації.
Які переваги може дати лінія вінтеризації рослинної олії?
Лінія вінтеризації рослинної олії дає змогу поліпшити якість і властивості рослинної олії, як-от прозорість і стабільність Це також дає змогу продукту довше зберігати свої якості та подовжує термін його зберігання.

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

    This site is registered on wpml.org as a development site.