Лінії вінтеризації олії

Лінії вінтеризації олії призначені для видалення воскоподібних домішок з олії.

Опис технологічної лінії

Лінії вінтеризації олії призначені для видалення воскоподібних домішок з олії. Лінії вінтеризації олії можуть поставлятися як окремими секціями (для видалення воскоподібних речовин з нерафінованої олії після процесу первинного очищення олії), так і у складі комплексних ліній рафінації-дезодорації олії.

Наша компанія розробляє та комплектує лінії вінтеризації на замовлення клієнта як безперервної, так і періодичної дії.

Принцип роботи лінії вінтеризації олії

Вінтеризація рослинної олії відбувається наступним чином:

Крок 1. Невиморожена олія надходить у кристалізатор, в який подається перлітовий порошок. У кристалізаторі олія охолоджується холодоагентом до 6°С. Процес охолодження триває щонайменше 12 годин. Протягом цього часу, при повільному перемішуванні олії, відбувається утворення, кристалізація та зростання кристалів воску. Це значно полегшує процес відокремлення кристалів воску у фільтрі.

Крок 2. З кристалізатора олія прокачується через теплообмінник, у якому нагрівається водою. Температура води у теплообміннику повинна відповідати технологічним розрахункам, щоб уникнути процесу плавлення восків. Підтримка температури здійснюється за допомогою терморегулятора. Після цього суспензія надходить у фільтр відділення кристалів воску від масла.

Крок 3. У процесі фільтрації суспензія олії з перлітовим порошком дренується через фільтрувальну перегородку. На фільтрувальних перегородках осідає тверда фаза, що містить жир, фільтрувальний порошок та воскоподібні речовини. Після вінтеризації масло надходить у спеціальну ємність для готової продукції.

Крок 4. Осад, який залишається на фільтрувальних перегородках, продується повітрям, для надання осаду сипучості. У краплевідокремлювачі олія та повітря відокремлюються один від одного. Потім олія зливається в резервуар, а повітря виводиться в атмосферу. Після цього зі стін фільтра скидається осад.

Обладнання технологічної лінії

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

    This site is registered on wpml.org as a development site.