Пошук

Лінії пресування

Компанія «ТАН» виготовляє повний спектр обладнання для комплектації лінії пресування згідно з вимогами замовника. Обладнання дозволяє пресувати насіння різних олійних культур. Лінія підійде для роботи в галузі виробництва олій як методом віджиму, так і екстракції. 

Опис технологічної лінії 

Наша компанія виробляє обладнання для комплектації лінії пресування згідно з вимогами замовника. У нас можна купити лінії пресування продуктивністю від 50 тонн на добу. Максимальна продуктивність обмежується лише можливостями замовника. Ціна залежить від комплектації лінії та технологічних особливостей обладнання.

Лінія пресування олії проста в установці та введенні в експлуатацію, вимагає менших початкових інвестицій та робочого простору, ніж лінія екстракції, але виконує всі функції, необхідні для виробництва харчової олії. Лінія дозволяє переробляти багато видів олійних культур, включаючи насіння соняшнику, ріпаку, бавовни, кукурудзи, бобів сої . Автоматизована система забезпечує стабільну роботу на заводах з виробництва соняшникової та іншої олії. Для подальшої переробки олії ми робимо лінії первинного очищення, а також вінтеризації олії.

Характеристики лінії пресування

Лінії пресування, які постачають наша компанія, можуть комплектуватися в трьох різних варіантах. Всі 3 схеми засновані на класичному способі гарячого пресування при використанні вологотеплової обробки насіння олійних культур (соняшника, ріпаку, сої і т.д.) перед пресуванням:

 1. Лінія пресування для подальшої екстракції розчинником. Ця схема передбачає комплектацію лінії вальцьовими верстатами, жаровнями та фор-пресами нашого виробництва. Залишкова олійність макухи після пресування за такою схемою становить 18-22%. За цією схемою, після ділянки пресування та перед ділянкою екстракції ми рекомендуємо встановлювати експандер, що значно покращить показники подальшої екстракції.
 2. Класична схема двократного пресування. За класичною схемою лінія пресування комплектується вальцьовими верстатами, жаровнями для вологотеплової обробки м’ятки перед попереднім віджимом , фор-пресами, жаровнями для вологотеплової обробки макухи перед остаточним віджимом , а також пресами остаточного віджиму. Залишкова олійність макухи після остаточного віджиму становить 8-10%.
 3. Однократне пресування. За цією схемою лінія пресування комплектується вальцьовими верстатами, жаровнями для вологотеплової обробки м’ятки та пресами. Залишкова олійність макухи в даному випадку становить 10-12%.

Окрім комплексних ліній пресування, наша компанія може поставляти і окремі одиниці обладнання:

 • вальцьові верстати продуктивністю 100 та 300 т/добу;
 • жаровні продуктивністю від 30 до 600 т/добу та діаметром від 1200 до 4500 мм;
 • маслопреси шнекові:
  • фор-преси продуктивністю від 70 до 300 т/добу і залишковою олійністю 18-22%; 
  • преси остаточного дотиску продуктивністю від 25 до 70 т/добу та залишковою олійністю 8-10%.

Компанія «ТАН» враховує вимоги клієнтів щодо виробництва ліній та окремого обладнання. Зв’яжіться з нами, щоб обговорити технологічні особливості обладнання та уточнити ціни. У нас також можна купити лінії дезодорації олії, які підійдуть для заводів з виробництва соняшникової та інших олій. Ми постачаємо обладнання у всі області України, а також інші країни.

Обладнання технологічної лінії

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

  This site is registered on wpml.org as a development site.