Лінії пресування

Наша компанія виробляє повний спектр обладнання для комплектації лінії пресування згідно з вимогами замовника. Продуктивність ліній пресування нашого виробництва становить від 50 до 1500 т/добу.

Опис технологічної лінії

Наша компанія виробляє повний спектр обладнання для комплектації лінії пресування згідно з вимогами замовника. Продуктивність ліній пресування нашого виробництва стартує з 50 тонн на добу та обмежується лише вимогами клієнта. Лінії пресування, що поставляються нашою компанією, можуть бути скомплектовані трьома різними варіантами. Всі три схеми засновані на класичному способі гарячого пресування при використанні волого-теплової обробки насіння перед пресуванням:
 1. Лінія пресування для подальшої екстракції розчинником. Ця схема передбачає комплектацію лінії вальцьовими верстатами, жаровнями та фор-пресами нашого виробництва. Залишкова олійність макухи після пресування за такою схемою становить 18-22%. За цією схемою, після ділянки пресування та перед ділянкою екстракції ми рекомендуємо встановлювати експандер, що в подальшому значно покращить показники екстракції.
 2. Класична схема двократного пресування. За класичною схемою лінія пресування комплектується вальцьовими верстатами, жаровнями для волого-теплової обробки м’ятки перед попереднім пресуванням, фор-пресами, жаровнями для волого-теплової обробки макухи перед остаточним віджимом, а також пресами остаточного пресування. Залишкова олійність макухи після остаточного віджиму становить 8-10%.
 3. Одноразове пресування. За цією схемою лінія пресування комплектується вальцьовими верстатами, жаровнями для волого-теплової обробки м’ятки та пресами. Залишкова олійність макухи у разі становить 10-12%.
Окрім комплексних ліній пресування, наша компанія може поставляти і окремі одиниці обладнання:
 1. Вальцьові верстати продуктивністю 100 та 300 т/добу.
 2. Жаровні продуктивністю від 30 до 600 т/добу та діаметром від 1200 до 4500мм.
 3. Шнекові олійні преси:
  • фор-преси продуктивністю від 70 до 300 т/добу та залишковою олійністю 18-22%.
  • Преси остаточного віджиму продуктивністю від 25 до 70 т/добу та залишковою олійністю 8-10%.

Обладнання технологічної лінії

Account details will be confirmed via email.

Зворотній зв'язок

  This site is registered on wpml.org as a development site.