Технологія виробництва бавовняної олії

Натуральні олії – обов’язкова складова здорового харчування людини. Останнім часом дедалі більше людей звертають увагу, що вони їдять, тому попит перевищує пропозицію. Обладнання для виробництва бавовняної олії (Україна) потрібне тим, хто хоче відкрити прибутковий бізнес. Наша компанія може запропонувати своїм клієнтам кілька видів ліній, залежно від обсягів виробництва та методу, який планується використовувати.

Технологічна схема приготування бавовняної олії: вибір обладнання

Не можна сказати, ця технологія дешевша, а ця краще. Вибір лінії залежить від кількох факторів:

  • Об’єм – кожна лінія з виробництва бавовняної олії (Україна) має свою продуктивність. При невеликих обсягах використовують пресування, якщо планується випуск 20 і більше тонн, можна застосувати або пресування, або метод екстракції;
  • Метод – вибір методу ми частково сказали у першому пункті. Якщо планує вихід готового продукту від 20 тонн, то можна говорити про екстракцію. Додамо, що це два принципово різні методи. Їх об’єднує лише пресування на початковому етапі;
  • Рафінація – цей процес може бути включений до виготовлення, а може не використовуватися. Рафінація проводиться в будь-яких обсягах на окремій лінії, яку також можна замовити у ТОВ «ТАН»;
  • Бюджет – купити обладнання для виробництва бавовняної олії (Україна) можна у різних цінових категоріях. Детальну консультацію з цього питання вам можуть надати менеджери нашої компанії:
  • Розмір приміщення – навіть невелика лінія має бути встановлена ​​за правилами у приміщенні, що відповідає певним вимогам. При виробництві продуктів харчування, постійні перевірки, огляди та контроль – справа звична та постійна. Тому обов’язково спочатку дізнайтеся про габарити обладнання та рекомендації щодо його встановлення, що можна також зробити у наших консультантів, а потім уже вибирайте саму лінію.

Це лише основні критерії вибору, а є ще й дрібні деталі. Але клієнт нашої компанії не повинен переживати щодо установки, налагодження. Ми завжди готові допомогти, проконсультувати, показати, навчити.

Яка технологія виробництва бавовняної олії (Україна) приносить дохід

Будь-яка, все залежить від обсягів реалізації, ринку збуту. Але головне – щоб обладнання давало максимальний вихід кінцевого продукту кожної порції сировини. Це може забезпечити наше обладнання.