Технологія виробництва соєвої олії

Де придбати обладнання для виробництва соєвої олії в Україні

Соя – унікальний у своєму роді продукт, дана бобова культура відома людству ще 6000 років тому. Соя – повноцінний замінник м’ясних та молочних продуктів, до того ж вона набагато дешевша за ціною, на відміну від своїх «непрямих» тварин побратимів.

Як «вихідники» вихідної сировини використовують тільки добре оброблене, очищене і висушене насіння сої. Причому у виробництво йде те насіння, яке не заражене грибком і суворо відкаліброване за розміром. Також суворо ведеться облік вологості та концентрації сирого протеїну.

З сої олію отримують двома способами:

  • хімічним.
  • механічним.

У виробників у пріоритеті є механічний спосіб, тобто олію отримують шляхом холодного віджиму, пресуванням. Даний метод повністю екологічно чистий і безпечний.

Як замовити лінію з виробництва соєвої олії недорого

В Україні придбати лінію з виробництва олії з насіння сої у вас не складе особливих труднощів. Існує достатньо місць, де можна придбати дане промислове спеціалізоване обладнання.

Але, якщо ви хочете купити справді якісну, довговічну, ефективну та практичну лінію з віджиму олії з сої, то краще ресурсу, ніж наш спеціалізований інтерактивний онлайн магазин «ТАН» вам просто не знайти.

Ми маємо великий асортимент різнопланового обладнання для прямого віджиму олії з різних сільськогосподарських культур. Ми довгий час успішно працюємо на ринку продажу в Україні, за роки роботи нашими постійними клієнтами стали підприємці з усіх куточків України.

Ціна на обладнання для виробництва соєвої олії

Вартість обладнання для виготовлення соєвої олії в Україні в різних місцях є різною. В основному ціна формується від проектної потужності, від обсягу рослинного матеріалу, який верстат може переробити за одну годину.

Замовити першокласну лінію віджиму олії за найнижчою, найдемократичнішою ціною в Україні можна лише через наш спеціалізований онлайн ресурс. За допомогою нашого обладнання ви зможете легко автоматизувати та вивести на новий кардинально новий високий рівень власне виробництво соєвої олії.

Придбати наші товари можна зі швидкою доставкою додому. Все, що вам необхідно зробити, так це заповнити і надіслати нам форму зворотного зв’язку або скористатися вказаними на сайті організації контактними номерами телефонів.