Технологія виробництва кунжутної олії

Обладання для виробництва кунжутної олії в Україні

Напевно, кожна людина любить салати, особливо зі свіжої, поживної та ароматної зелені. Але, просто овочі та зелень без заправки не дуже приємно вживати в їжу. Цілком об’єктивно ідеальною заправкою для салатів вважається кунжутна олія.

Кунжутна олія має яскравий смак і феноменальний ні з чим не порівнянний аромат. Крім смаку масло з кунжутного насіння – це ще й джерело різноманітних корисних речовин та мікроелементів.

Кунжутна олія багата на такі речовини, як:

  • Магній.
  • фосфор.
  • Цинк.
  • Вітаміни А та Е.
  • Полінасичені кислоти.

Технологія виробництва кунжутного масла ґрунтується на методі холодного пресування. Попередньо оброблене, очищене насіння кунжуту піддається віджиму на спеціальному обладнанні під високим тиском.

Як замовити лінію з виробництва кунжутної олії

Замовити виробничу лінію з виготовлення олії із насіння кунжуту в Україні можна у багатьох спеціалізованих магазинах. В даний час, у зв’язку з величезним попитом на даний продукт харчування на ринку промислового обладнання, з’явилося дуже багато місць, які під виглядом якісних виробів реалізовують агрегати відверто низького рівня.

Якщо ви маєте на меті придбати першокласне обладнання для холодного віджиму олії, то краще ресурсу, ніж наш спеціалізований онлайн магазин ТАН вам просто не знайти.

Ми довго працюємо на ринку харчового обладнання в Україні. За роки успішної та кропіткої роботи нашими клієнтами стали сотні великих та дрібних виробників масел.

Виробництво кунжутної олії в Україні

Користь кунжутної олії та попит на неї підштовхують виробників до того, щоб нарощувати обсяги її виробництва. Але, щоб підвищити виробничі потужності, просто необхідно купити обладнання для виробництва кунжутної олії.

Наше обладнання для виробництва олії відрізняється не лише першокласною європейською якістю, а й невисокою вартістю. Ми, як досвідчена команда професіоналів з першого дня роботи, доставляємо все своє обладнання в найкоротші терміни по всій території України.

Замовити товари нашого ресурсу максимально просто, все, що від вас вимагається, так це просто заповнити та відправити нам форму зв’язку або зателефонувати за вказаними на сайті компанії номерами телефонів.