Технологія виробництва ріпакової олії

Сьогодні олійно-жирова промисловість активно розвивається. З’являються нові підприємства, які міцно займають нішу у цій галузі. Тим, хто розпочинає власну справу, можна звернути увагу на виробництво ріпакової олії в Україні. Ця технологія практично не відрізняється від виготовлення соняшникової олії. Натомість щодо конкуренції можна буде виграти.

Устаткування для переробки ріпаку

На старті відкриття виробництва вам знадобиться відповідне обладнання для отримання ріпакового продукту. Виробники такого обладнання пропонують різні комплекси. У компанії ТОВ «ТАН» ви можете придбати техніку та пристрої будь-якої складності. Якщо вам потрібна лінія з виробництва ріпакової олії, ви можете придбати її у сучасному виконанні, збільшивши ефективність технологічного процесу.

Харчову та технічну рапсову олію можна отримати на правильно оснащеній виробничій лінії. Для цього знадобляться:

  • апарат для очищення зерна;
  • сепаратор магнітного типу;
  • встановлення преса;
  • барабанна сушарка;
  • агрегати для фільтрації;
  • техніка для розливу,
  • обладнання для зберігання заготовок та готового продукту.

Залежно від виконання технологічних операцій обладнання для виробництва ріпакової олії може комплектуватися різними верстатами та установками. Щоб не довелося робити якісь операції вручну, варто заздалегідь подумати про обладнання. Якщо не ставити апарати для фільтрації, на виході ви отримаєте технічну рапсову олію та нерафінований продукт.

Канали реалізації ріпакової продукції

Харчовий склад готової ріпакової олії схожий на оливковий аналог. Завдяки тому, що продукт має відмінні властивості, проблем з його збутом зазвичай не виникає. Підприємці-початківці можуть орієнтуватися в плані продажу на приватного покупця. Звичайно, для успішного процвітання підприємства, необхідне якісне обладнання для виробництва ріпакової олії, ціна на яку прийнятна.

Оснастивши виробництво передовим технологічним оснащенням, можна буде налагодити співпрацю з великими харчовими підприємствами, що використовуються ріпакова олія як сировина. Крім того, можливе застосування готового продукту та у виробничих цілях для виготовлення палива. А щоби продавати його великими партіями, важливо враховувати виробничі потужності підприємства.