Технологія переробки пальмової олії

Якщо говорити про жири рослинного походження, то пальмова олія займає перше місце за частотою згадувань його у різних джерелах. Це свідчить про його популярність. Тому якщо вас цікавить технологія переробки пальмової олії (Україна), то ви на шляху відкриття прибуткового бізнесу, який може принести непоганий дохід. Ринок збуту дуже великий. Покупців завжди можна знайти серед вітчизняних компаній та за кордоном.

Технологічний процес переробки пальмової олії (Україна)

Сама технологія, яка дозволяє отримувати кінцевий продукт, майже однакова у всьому світі. Вона поділяється на кілька етапів. Деякі з них схожі на процеси виготовлення інших рідких рослинних жирів, інші індивідуальні, і для них потрібно купити обладнання для переробки пальмової олії. Але загалом процес виглядає приблизно так:

  • Підготовка плодів – цей етап ділиться на три операції: збирання плодів спеціальної олійної пальми, стерилізація – очищення від бруду та комах, обмолот – в результаті цього процесу отримують безпосередньо сировину – сам фрукт;
  • Виварювання – процес, що полегшує звільнення олії. Здійснюється у великому чані з паровим нагріванням. Під час варіння фрукти постійно перемішують спеціальний механізм;
  • Пресування – процес безпосереднього видобутку соняшникової олії із сировини;
  • Промивання – отриманий екстракт промивають для наступного процесу;
  • Рафінування – на цьому етапі обладнання для переробки пальмової олії (Україна) здійснює одразу три операції – очищення, відбілювання, дезодорування.
  • Останній процес, який проходить сировину – фракціонування. Масло поділяють на тверду та рідку фракції. Кожна з них має свою сферу застосування та свого покупця.

Лінія з переробки пальмової олії: окупність

Пальмову олію можуть лаяти у джерелах інформації, розповідати про її шкоду. Але вона займає лідерські позиції щодо реалізації у всіх країнах світу. Вся справа в майже необмеженій галузі її застосування: від продуктів харчування до виробництва палива. Тому ще жодна компанія, яка переробляє пальмову олію, не відчула проблем зі збутом.

Якщо вам потрібна докладна консультація або інформація, пов’язана з переробкою пальмової олії, зверніться до фахівців нашої компанії. Будемо раді відповісти на всі ваші запитання!