Що слід враховувати при купівлі обладнання для рафінації олії

Обладнання для рафінації олії є важливим елементом у виробництві рослинних олій. Якщо ви плануєте купувати лінію рафінації, то вам необхідно знати декілька важливих аспектів, які допоможуть вам зробити правильний вибір. У цій статті ми розглянемо особливості вибору обладнання для рафінації олії та важливість правильного вибору постачальника.

Виробничі потужності

Перед початком пошуку обладнання для рафінації олії необхідно визначити очікувані виробничі потужності. Це допоможе зрозуміти потрібну кількість інвестицій та конфігурацію обладнання. Важливо врахувати, що зростання виробничих потужностей може потребувати додаткового обладнання, тому цей аспект слід враховувати при проєктуванні.

При проєктуванні цеху слід враховувати, що вся техніка може працювати у 2 режимах:

  • періодичний;
  • безперервний.

Лінії рафінації-дезодорації можуть мати різну потужність, яка визначається у тонах на добу. Щоб виготовляти олію у великих об’ємах, знадобиться обладнання безперервної дії. Збільшення обсягів виробництва буде значно простішим з таким устаткуванням.

Що слід враховувати при купівлі обладнання для рафінації олії

На етапі попереднього проєктування розраховуються обсяги виробництва, а обладнання підбирається в залежності від цих обсягів. Інженери можуть заздалегідь прорахувати майбутнє збільшення виробництва.

Технології переробки

Технології переробки є важливим аспектом у виборі устаткування для рафінації олії. Якщо ви хочете досягти високої якості рафінованої олії, то вам необхідно знати про різні технології, які використовуються у процесі. Наприклад, технології гідратації та нейтралізації, дезодорації та відбілювання є важливими етапами рафінації олії. Важливо вибрати професійне обладнання, яке забезпечить ефективність цих етапів, щоб забезпечити високу якість рафінованого продукту.

Щоб виготовляти соняшникову олію відповідно до стандартів ДСТУ, знадобиться різне устаткування, включаючи дезодоратор, вакуум-відбільний апарат, місткості та фільтри.

Що слід враховувати при купівлі обладнання для рафінації олії

Інвестиції у високоякісні технології забезпечують безперебійну роботу бізнесу зі скороченням випадків ремонту. Програмне забезпечення, відповідальне за ведення бізнесу та розробки, також має бути ефективним і оновленим.

Постачальники обладнання

Вибираючи постачальника, звертайте увагу на репутацію компанії. Найкращим варіантом буде постачальник, який є й виробником обладнання. З таким постачальником простіше працювати. Ось декілька причин співпрацювати безпосередньо з виробником:

  • виготовлення окремих компонентів під ваші потреби з урахуванням усіх особливостей;
  • професійне обслуговування;
  • пошук причин та усунення несправностей;
  • допомога у монтажі та налаштуванні ліній та окремих вузлів;
  • розширення виробництва шляхом встановлення більш потужного обладнання чи технологічних ліній.

Компанія «ТАН» — надійний виробник та постачальник обладнання для виготовлення олії. У нас можна замовити якісні лінії рафінації рослинних олій, а також окремі вузли та компоненти. Підприємство має доступ до конструкторського бюро, яке впроваджує інновації та створює нові розробки відповідно до викликів сьогодення.

Всі перераховані вище фактори є дуже важливими при створенні цеху рафінації-дезодорації олії. Недостатня увага до будь-якого з цих нюансів завадить розвитку бізнесу. Якщо вам потрібна професійна допомога у виборі техніки та технологій для виробництва соняшникової олії, звертайтесь до наших фахівців — в ТОВ «ТАН» цінують кожного клієнта та його потреби.