ТАН потребує допомоги

Ми дякуємо, що Ви тримаєтеся у такі тяжкі для нашої країни часи. Ця війна принесла дуже багато горя всім нашим громадянам, нажаль не обійшла і нашу компанію.

Як і багато інших міст, місто Чернігів зазнало значних руйнувань та втратило багато мешканців. Наша компанія неодноразово піддавалася артобстрілам та бомбардуванням, що призвело до руйнувань всіх виробничих та складських приміщень, технологічне обладнання частково знищене, деяке належить відновлювати, комунікації вийшли з ладу. 

 

Наразі намагаємося відновити подачу електроенергії, привести до ладу територію. Плануємо поступово відновлювати споруди та саме обладнання, проте звісно на це все потрібен відповідний час та значні кошти.

Всі розуміють важливість якнайшвидшого запуску нашого виробництва, адже усі підприємства з виробництва такого стратегічного продукту, як рослинна олія, потребують запчастини, технологічне обладнання, тощо.

Отже, просимо всіх небайдужих надати нам фінансову допомогу задля скорішого відновлення роботи компанії “ТАН” та забезпечення підприємств олійно-жирової галузі запасними частинами та обладнанням. Будемо вдячні за будь-яку підтримку та небайдужість.

Разом переможемо! Слава Україні!

 

Реквізити для надання допомоги:

ТОВ «ТАН»
IBAN UA653535530000000260013011427 в ПАТ “ОЩАДБАНК”,
МФО 353553,
Код ЄДРПОУ 14247520

 

Картка «Приватбанк»: 5523 2458 0030 1119 – Костюк В.П. (комерційний директор ТОВ «ТАН»).

 

З повагою та надією на розуміння,
Керівництво ТОВ “ТАН”