На що звертати увагу при купівлі обладнання для виробництва олії

Виробництво рослинної олії — важливий сектор харчової промисловості. Якість продукції залежить від багатьох факторів, включаючи характеристики обладнання, що використовується. Якісна техніка підвищить продуктивність цеху та рентабельність підприємства. Щоб вона прослужила довше, радимо звернути увагу на такі параметри.

На що звертати увагу при купівлі обладнання для виробництва олії

Продуктивність та потужність

Одним з найважливіших факторів при купівлі обладнання для виробництва олії є його продуктивність та потужність. Ці показники показують кількість продукту, який можна переробити за одиницю часу. Важливо враховувати обсяг сировини, що оброблятиметься, щоб вибрати техніку з необхідною продуктивністю та потужністю. Неправильний вибір може призвести до неефективної роботи та підвищених витрат виробника на експлуатацію цеху.

Наша компанія виготовляє обладнання, необхідне для виробництва рослинної олії, включаючи маслопреси, жаровні, вальцьові верстати, фільтри, місткості та багато іншого.

Якість обладнання для виробництва олії

Якість обладнання є важливим фактором для забезпечення безпеки та ефективності виробництва. Воно проявляється у використовуваних технологіях та матеріалах. Тому, коли ви вибираєте постачальника технологічних ліній для виробництва та перероблювання рослинної олії, ви повинні перевірити якість її продукції. Такий підхід допоможе вибрати вироби із найкращим співвідношенням ціни, характеристик та ефективності.
Протягом багатьох років ТОВ «ТАН» дотримується філософії «якість насамперед». Наша компанія виробляє обладнання з використанням комплектуючих європейського виробництва, нержавіючої та легованої сталі, надає послуги з проєктування цехів.
Якість – це не те, що легко визначити. Існує безліч різних критеріїв, які можна оцінити. Допуски за розміром, вагою та міцністю – ці фізичні параметри можуть відрізнятися за важливістю для різних типів обладнання.

На що звертати увагу при купівлі обладнання для виробництва олії

Ви витрачаєте трохи більше на якісне обладнання, знаючи, що воно прослужить довше і працюватиме краще, адже воно складається з надійних деталей. Встановлення такої техніки гарантує, що всі технологічні процеси відповідатимуть стандартам, що дозволить виробляти якісну олію.
Придбання якісного обладнання є доцільною інвестицією для виробника. Ви заощадите гроші, адже вам не доведеться замінювати обладнання кожні кілька років або постійно ремонтувати обладнання.

Надійність та довговічність обладнання

Надійність обладнання – це прогнозований захід часу, протягом якого воно буде правильно функціонувати. Надійність вимірюється часом безвідмовної роботи.

Якщо техніка розрахована на 10 000 годин безперервної роботи, машина повинна справно працювати протягом щонайменше 10 000 годин, тоді її можна вважати надійною на 100%. Якщо вона працює менше цього часу, показник надійності знижується.
На великому заводі відмова обладнання може призвести до незапланованого простою. Розуміння надійності машини допоможе забезпечити безперебійну роботу олійцеху.
Надійність та технічне обслуговування обладнання безпосередньо пов’язані з трьома важливими елементами конкурентоспроможності:

  • вартістю;
  • якістю;
  • часом виробничого циклу.

Надійні машини працюють ефективніше. Це також знижує виробничі витрати внаслідок збільшення часу безвідмовної роботи та зниження потреби у запасних частинах та переоснащенні. Окремі деталі та вузли з якісних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, вирізняються надійністю.

Відповідність вимогам екологічної безпеки

Екологічна відповідність – це всеосяжний термін, що охоплює безліч цілей сталого розвитку і вимагає дотримання різних законодавчих норм щодо навколишнього середовища. Екологічні стандарти допомагають зменшити забруднення, захистити дику природу та покращити зелений покрив.

На що звертати увагу при купівлі обладнання для виробництва олії

Компанія «ТАН» виробляє обладнання відповідно до європейських та міжнародних екологічних стандартів. Наші технологічні лінії та окреме обладнання встановлені на заводах в Україні, Польщі, Німеччині, Узбекистані, Казахстані, Латвії, Литві, Ірані та інших країнах Європи та Азії. Ми також пропонуємо технологічний інжиніринг.
Заводи з виробництва олії використовують різне обладнання у процесі виготовлення продукції. При виборі слід звернути увагу на такі параметри:

  1. Продуктивність та потужність. Ці параметри визначають обсяг продукції за одиницю часу.
  2. Якість. Чим воно вище, тим дешевша експлуатація. Купуючи якісне технічне обладнання, ви знижуєте витрати на подальше обслуговування та ремонт.
  3. Надійність та довговічність. Ці параметри тісно пов’язані з якістю. Чим надійніша техніка, тим рідше буде потрібен ремонт, а експлуатаційні витрати, відповідно, будуть нижчими.
  4. Відповідність вимогам екологічної безпеки та законів.

ТОВ «ТАН» пропонує як окреме обладнання, так і комплексні лінії для виробництва олії.